Ne tik konsultuojame organizacijas personalo valdymo klausimais (nuo darbuotojų paieškos ir atrankos iki HR strategijos sudarymo), bet dalinamės patirtimi viešoje erdvėje.

-1-

Atviros konsultacijos „Atrask HR naujai” su Countline 

Čia susitinkame praktiškiems pokalbiams karščiausiomis HR temomis. Tai – koncentruoti, iki 1 valandos trukmės konsultaciniai susitikimai, kuriuose sprendžiami JŪSŲ klausimai. Klausimus galima pateikti registruojantis į atvirą konsultaciją arba atsiųsti į [email protected] Konsultacijos nemokamos, tačiau dalyvių skaičius ribotas. Konsultacijas rengiame kartu su organizaciniais partneriais Countline. Laukiame jūsų prisijungiant!

Daugiau informacijos ir registracija [email protected] arba www.Countline.lt

Negalėjote dalyvauti atviroje konsultacijoje? Susisiekite su mumis dėl jums asmeniškai skirtos pirminės konsultacijos.

 

-2-

Renginiai HR profesionalų bendruomenėje  

GoodPeople konsultantai periodiškai dalinasi ekpertinėmis HR srities įžvalgomis su personalo valdymo bendruomene PVPA.


Laura Daučiūnienė moderuoja PVPA renginį „Rytas kitaip”

Neseniai konsultantė Laura Daučiūnienė vedė Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) renginį „Rytas kitaip“ apie naująją realybę ir pokyčius ir dalinosi įžvalgomis apie pokyčius.

Įžvalgos apie pokyčių valdymą

Laura pasidalino, kaip pati pavadino, „piliulėmis“ vadovams ir HR žmonėms, kurios padeda efektyviau inicijuoti ir įgyvendinti įvairius pokyčius. Štai trys „piliulės“:

  1. Komunikuojant pokytį, svarbu paaiškinti, kas konkrečiai keičiasi kiekvienam. Svarbu paaiškinti ne tik tai, kas keičiasi, bet akcentuoti ir tai, kas nesikeičia, kas lieka kaip anksčiau. Iš Lauros patirties, pristatant pokytį svarbu nesakyti, kad „viskas iki šiol buvo blogai“, kad žmonės nesijaustų užgauti ir neįvertinti. Jei nesuvaldome emocijų, nesuvaldome ir pokyčių.
  2. Antra piliulė – klausti, „kaip tu jautiesi?“ Padėti žmogui išlieti emocijas. Išleidęs emocijas žmogus tampa pasirengęs pereiti į kitą etapą – informacinį etapą. Komunikuojant pokyčius svarbu atsižvelgti į žmonių emocijas, sako Laura.
  3. Trečia piliulė – suprasti, kad visi esame skirtinguose pokyčio etapuose. Svarbu leisti žmonėms pereiti savo greičiu per visus etapus. Pokyčiai yra procesas, per kurį žmonės pereina skirtingu laiku. Vadovai, kaip taisyklė, greičiau, darbuotojai, gaunantys informaciją vėliau – pereina lėčiau. Kai vadovas jau susitaikęs su pokyčiu, darbuotojas – galbūt dar tik pradinėje stadijoje. Hibridiniu ar nuotoliniu būdu pristatant pokyčius gali būti sunku pristatyti su pokyčiais susijusią svarbią informaciją ir suprasti, kaip darbuotojai ją priima ir į ją reaguoja. Tačiau hibridinis formatas įgalina padaryti pristatymus atskiroms grupėms (pirma – vadovams, tuomet – pokyčio ambasadoriams, toliau – kitiems darbuotojams), taip sudarant sąlygas organizacijai lengviau priimti pokytį.

-3-

Pranešimai didžiosiose konferencijose 

Mūsų konsultantai kasmet su malonumu prisijungia prie didžiųjų konferencijų, kuriose dalinasi sukaupta HR valdymo patirtimi ir įžvalgomis. Motivated at Work, HR week, Login – jei dalyvausite, ko gero, sutiksite mūsų konsultantus jose ir šiais metais!

HR savaitė Lietuva 2022:

LOGIN 2023:

Motivated at Work 2023:

Įdomu, kaip mūsų konsultantų komanda gali padėti sustiprinti jūsų organizacijos HR sritį? Susisiekite. Nekantraujame padėti!