Lapkričio mėnesį Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje PVPA kartu su GoodPeople.lt ir kitais partneriais organizavo tris renginius personalo valdymo bendruomenėms. Konsultantai ir personalo valdymo specialistai iš kiekvieno regiono įmonių dalinosi darbuotojų paieškos ir atrankos iššūkiais ir pasiteisinusiais sprendimais.

Iššūkiai regionuose panašūs: trūksta tinkamos kompetencijos, motyvuotų darbuotojų. Įvairesnė praktika, kaip su šiais iššūkiais įmonės tvarkosi. Didesnės kompanijos kryptingai dirba su universitetais, kolegijomis, mokyklomis – ruošia būsimų darbuotojų kartą. Mažesnės kompanijos bando darbuotojų nuomą, darbuotojų paiešką socialiniuose tinkluose. Be abejo, visos įmonės turi dirbti ta linkme, kad esami darbuotojai neskubėtų keisti darbo – tam padeda sutvarkyta karjeros ir motyvavimo sistemos, patrauklus darbuotojų gerovės paketas, patrauklus darbdavio įvaizdis.

GoodPeople.lt konsultantas dr. Mantas Tvarijonavičius moderavo šiuos renginius ir dalinosi gerąja praktika, kaip darbdavio prisistatymą kandidatui paversti… verčiančiu iš koto ir stiprinti patrauklaus darbdavio įvaizdį.

Daugiau informacijos apie renginius „Darbuotojų atranka: kas naujo?” čia

2016.11.07 Forumas „Darbuotojų atranka: kas naujo?“ KAUNAS

2016.11.07 Forumas „Darbuotojų atranka: kas naujo?“ PANEVĖŽYS

2016.11.07 Forumas „Darbuotojų atranka: kas naujo?“ KLAIPĖDA