Kuriame komiksus

, ,

Nuo 2021 metų GoodPeople konsultantai Sakalas Uždavinys ir dr. Mantas Tvarijonavičius greta įvairių kitų veiklų turi vieną kūrybišką pomėgį – komiksų kūrimą.

“Tai prasidėjo, kai rašėme knygą “301 patarimas”. Ieškojome iliustracijų ir pabandėme patys sukurti keletą komiksų. Mums su Sakalu tai taip patiko, kad nebegalime sustoti,” sako Mantas. “Man asmeniškai komiksų kūrimas suteikia pozityvumo ir lengvumo.”

Daug komiksų dirbantiems galite rasti Sakalo ir Manto paskyrose LinkedIn ir Facebook socialiniuose tinkluose, taip pat GoodPeople Facebook paskyroje arba naudodami grotažymę #301patarimas.

O jei norite neįprastai, kūrybiškai, aktyviai praleisti laiką su savo komanda – kviečiame užsisakyti Kūrybiškumo dirbtuves: kuriame komiksus.

Ką apie komiksų kūrimą sako tai jau išbandę?

Komiksai vadovų gyvenime 🤩

Mantas Tvarijonavicius ir Sakalas Uždavinys įkvėpė kūrybiškai ir visiškai kitu kampu pažvelgti į naujų Telia lyderystės kompetencijų apgyvendinimą organizacijoje. Kartu ieškojome kaip įtvirtinti, įsiminti ir parodyti lyderystę vadovo kasdieniniame gyvenime, nenuobodžiu, bei įtraukiančiu būdu. Drąsiai galiu pasidžiaugti, jog pavyko su kaupu!

Šis smagus duetas atskleidė komiksų istoriją, žavesį ir galimybę šį žanrą pritaikyti suaugusiųjų kasdienybėje, rimtus dalykus pateikiant kitomis spalvomis. Didelis Ačiū kolegoms, Jums pavyko pajudinti ne tik lyderystės temą, bet ir atskleisti vadovų kūrybiškumą. Kuriant komiksus, savo kūrybines galias atrado ir tie vadovai, kurie nemanė jų apskritai turintys.” 😊

Justina Marmaitė, Telia Lietuva HR verslo partnerė