Kuriame komiksus

, ,

Jei ieškote, kaip neįprastai, kūrybiškai ir aktyviai praleisti laiką su savo komanda – išbandykite

Kūrybiškumo dirbtuves: kuriame komiksus.

Pasiūlysime dirbtuvių formatą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius:

  • Nuo 2 valandų iki pilnos dienos
  • Nuo 3 iki 300+ žmonių
  • Atskiras renginys arba integruotas į didesnį jūsų renginį, mokymus ar strateginę sesiją
  • Su akcentu į kūrybiškumo ugdymą, komandos sutelkimą arba grįžtamąjį ryšį

 

Ką apie komiksų kūrimą sako tai jau išbandę?

Justina Marmaitė, Telia Lietuva HR verslo partnerė:

„Mantas Tvarijonavicius ir Sakalas Uždavinys įkvėpė kūrybiškai ir visiškai kitu kampu pažvelgti į naujų Telia lyderystės kompetencijų apgyvendinimą organizacijoje. Kartu ieškojome kaip įtvirtinti, įsiminti ir parodyti lyderystę vadovo kasdieniniame gyvenime, nenuobodžiu, bei įtraukiančiu būdu. Drąsiai galiu pasidžiaugti, jog pavyko su kaupu!

Šis smagus duetas atskleidė komiksų istoriją, žavesį ir galimybę šį žanrą pritaikyti suaugusiųjų kasdienybėje, rimtus dalykus pateikiant kitomis spalvomis. Didelis Ačiū kolegoms, Jums pavyko pajudinti ne tik lyderystės temą, bet ir atskleisti vadovų kūrybiškumą. Kuriant komiksus, savo kūrybines galias atrado ir tie vadovai, kurie nemanė jų apskritai turintys.”

 

Sakalas Uždavinys ir dr. Mantas Tvarijonavičius bendrus komiksus kuria nuo 2021 metų. „Tai prasidėjo, kai rašėme knygą „301 patarimas”. Ieškojome iliustracijų ir pabandėme patys sukurti keletą komiksų. Mums taip patiko, kad negalėjome sustoti,” sako Mantas.

Daug komiksų dirbantiems galite rasti Sakalo ir Manto paskyrose LinkedIn ir Facebook socialiniuose tinkluose, taip pat GoodPeople Facebook paskyroje arba naudodami grotažymę #301patarimas.