Patyriminė lyderystės stovykla

, ,

3-EX: Explore, Express, Exceed The Leader in You

2 dienos ir 1 naktis.

Daug lyderystės patyrimo, praktikos ir gylio.

Unikalios asmeninės įžvalgos ir atradimai.

Lyderystės augimui skirta stovykla, kurią galite surengti savo organizacijos vadovų komandai arba individualiai registruotis į atvirą stovyklą rugsėjo 29-30 dienomis.

“True leaders are hardly known to their followers. <…> When the work’s done right, with no fuss or boasting, ordinary people say: Oh, we did it.”

Lao Tzu

Vadovauti yra lengva. Rodyti įkvepiantį ir transformuojantį pavyzdį – šiek tiek sunkiau. O sekti, neaiškinant tiesų ir nedemonstruojant savęs, labai sunku. Bet čia slepiasi lyderystės lobis – gebėjime pasakyti tik tiek, kiek reikia, ir tik tada, kai reikia. Kuo mažiau vesti (aiškint) ir kuo daugiau klausytis (sekti).

Patyriminės stovyklos tikslas – per vidinius ir išorinius išbandymus – gamtos apsuptyje, ryšyje su savimi ir grupe – pažinti savo „growing edge”. Tai – terapijoje naudojamas terminas, reiškiantis įsisąmoninimui būtiną temą. Tai tarsi balansavimas ant briaunos ar lėkimas bangos ketera, nešančia ten, kur ir reikia nukeliauti. Mokysimės, kaip nerėkti ir neaiškinti, o likti ryšyje su savimi ir grupe. Kaip pažinti savo trūkumus ir gebėti juos garsiai įvardinti. Kaip atpažinti savo kaip vadovo  stipriąsias savybes ir jas įdarbinti bendram tikslui.

Tai – psichoterapijos principais grįstas vidinis darbas grupėje, su tikslu sustiprėti kaip autentiškam vedliui, kuriuo žmonės pasitiki, kurį gerbia ir laiko savu. Tai – saugioje erdvėje vykstantis gilus vidinis darbas, pagrįstas ekspertų patikrintais Geštalto psichoterapijos metodais.

Ko tikėtis patyriminėje stovykloje 3-EX:

  • Naktinis žygis, kuris skatina pažinti save kaip grupės dalį išbandymų akivaizdoje
  • “Aklos lyderystės” procesas, skirtas lavinti pasitikėjimą savimi ir komandiškumo jausmą
  • Reagavimo vieniems į kitus patyrimai, kurių metu atrastos pamokos perkeliamos į kasdienį vadovavimą
  • Vidiniai iššūkiai, neprarandant jautrumo sau ir kitiems

Stovyklą veda

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, mokymų centro PER PATIRTĮ bendraįkūrėjas, ilgalaikių terapinių grupių vedėjas, patyriminių mokymų ir grupės procesų fasilitatorius. Ignas sukurs erdvę vidinei refleksijai ir interaktyviam grupės darbui, skirtam įsisąmoninti vidinius psichinius procesus, besikartojančius gyvenime ir darbo aplinkoje.

Mantas Tvarijonavičius

Lyderystės, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo konsultantas, ugdymo kompanijos GOODPEOPLE bendraįkūrėjas, vadovas, socialinių mokslų (organizacinės psichologijos) daktaras, VU Verslo mokyklos ir ISM dėstytojas, dviejų knygų ir komiksų autorius. Mantas padės grupei reflektuojant patirtis perkelti jas į darbines vadovavimo, bendravimo, darbo su suinteresuotomis šalimis situacijas.

 

Patyriminės stovyklos vertė vadovams:

  • Drąsa pažvelgti ten, kur esame silpniausi.
  • Lyderystės naujoje, neapibrėžtoje aplinkoje treniruotės.
  • Didesnis pasitikėjimas savimi kaip lyderiu ir savo ribų atstovėjimas.
  • Grįžtamojo ryšio suteikimas ir priėmimas, stimuliuojantis plėsti savo ribas ir augti.
  • Praturtinantis ryšys su bendražygiais.

Kaip patekti į stovyklą?

Yra du būdai:

1. Inicijuokite stovyklą 3-EX savo organizacijos vadovų komandai. Susiekite, įsigilinsime į jūsų situaciją ir parengsime tinkamiausią sprendimą.

2. Individualiai registruokitės į atvirą įvarių įmonių vadovams skirtą stovyklą, kuri vyks rugsėjo 29-30 dienomis.

Atviros stovyklos data: rugsėjo 29-30 dienos

Vieta: nuostabioje Lietuvos gamtos apsuptyje

Registracija į stovyklą (būsite nukreipti į mūsų partnerių Countline puslapį): STOVYKLA 3-EX

Stovyklos dienotvarkė:

Penktadienis

10.00 Atvykimas, registracija, įsikūrimas

10.30 Grupės įvadinė sesija, susipažinimas.

11.30 Patyrimas, nuo kurio atsispirsime: temos, su kuria kiekvienas vadovas dirbs stovyklos metu, paieška. FIGŪROS PAIEŠKA. Santykio mezgimas. Kiekvienas vadovų stovyklos dalyvis iš gyvenimo atsineša tai, ką jau apie save žino, kaip figūrą.

14.00 Pietūs

15.00 Komandinė užduotis, kuri padės pagilinti savo keliamą klausimą ir jį akivaizdžiau įsivardinti. FIGŪROS GRYNINIMAS. Kas yra mano “growing edge”? Kas yra ta svarbiausia tema, kurią turiu įsisąmoninti šiame gyvenimo, darbo ir karjeros etape?

18.00-24.00

Ugnies / vandens stichija. Patyriminės užduotys, padedančios įprasminti savo komforto ribas ir jas peržengti, įdarbinti savo ‘growing edge’ stiprybes. ASMENINIS IŠŠŪKIS. Kartais gali pajusti, kad moki plaukti, tik atsidūręs vandenyje. Šis laikas skirtas įdarbinti tas savo dalis, apie kurias dar nebūtinai žinome. Tai kvietimas tikėti, kad turime resursų savo viduje, ir pasinaudoti jais.

Šeštadienis

09.30 Refleksija ir vidinis darbas grupėje

11.00 Atgalinio ryšio užduotis: kaip paveikiu ir esu paveikiama(s)

ATSIVĖRIMAS POKYČIUI. Antrąją dieną grupės santykis, subrandintas per pirmosios dienos patyrimus, suteikia galimybę mokytis iš to paties santykio reaguojant vieniems į kitus, išsakant ne visada patogią tiesą apie vieni kitus. Šiandienos tikslas – su grupės fasilitatorių pagalba tęsti savo “growing edge” figūros kelionę giliausiame lygmenyje. 

16.00 Refleksija, iš jos gimstančios naujos kryptys ir tikslai. ASIMILIACIJA – išgyvenamo vidinio pokyčio integravimas. 

18.00 Išvykimas

Įdomu sužinoti daugiau apie stovyklą 3-EX jūsų organizacijos vadovų komandai? Susiekite, pasikalbėsime ir surasime tinkamiausią sprendimą.

 

Skills

Posted on

9 balandžio, 2023