Gerų žmonių laikas kartu

, , ,
Pripažinsime, GoodPeople komanda praleidžia nedaug laiko kartu. Nuo pat įsikūrimo 2015 metais mes pasiryžome dirbti virtualiai ir iki šiol neturime biuro. Bet kai jau susitinkame, labai vertiname laiką kartu su visais gerais žmonėmis – komanda, klientais, draugais ir partneriais.
Popietės su GoodPeople – naujienų, įžvalgų, klientų patirčių ir bendravimo susitikimai
Kelis kartus per metus draugus, partnerius ir klientus kviečiame susitikti, paprastai vis naujoje, įdomioje vietoje, ir dalinamės. Kuo? Svarbiausiais dalykais, kuriuos atrandame.
Šį pavasarį kvietėme pasitikti renginyje “POPIETĖ SU GOOD PEOPLE”. Susitikome kovo 1 d. atsinaujinusioje VU Verslo mokykloje. Apžiūrėjome joje veikusią mūsų konsultantų Sakalo Uždavinio ir Manto Tvarijonavičiaus komiksų “301 istorija” parodą, moderniai įrengtas erdves.
Renginyje dalinomės naujienomis, istorijomis ir įžvalgomis apie tai, “KAIP”:
Sustiprinti LYDERYSTĘ
Renginio dalyviai vieni pirmųjų sužinojo apie naują mūsų patyriminį lyderystės stiprinimo projektą 3EX ir kuo jis gali būti naudingas vadovams, vadovų komandoms ir organizacijoms.
Atnaujinti PERSONALO VALDYMO praktikas
Renginio metu buvo pristatyta atvirų konsultacijų HR klausimais iniciatyva. HR konsultacijos vyksta kartu su mūsų partneriais Countline.
Good People komanda ir toliau tęsia tradiciją organizuoti jaukius, turiningus ir nemokamus renginius draugams ir klientams. Jei norėtumėte prisijungti prie kito panašaus mūsų renginio – susisiekite. Nekantraujame susitikti!
Uždari GoodPeople komandos susitikimai
Bent du kartus per metus kviečiame susitikti visą GoodPeople komandą. Per paskutinį vasaros susitikimą Paluknio aerodrome ne tik skraidėme, bet ir skyrėme laiko aptarti, kokie mes esame ir kokie norime būti.
Diskutuojant gimė du pagrindiniai mūsų veiklos principai: esame GREITI ir PATIKIMI. Tai svarbu mums, kokybiškai dirbant kartu, tai svarbu ir jums, mūsų klientams, draugams ir partneriams.
GREITI  ir PATIKIMI – tai mūsų pažadas sau ir jums!
Skills

, , ,

Posted on

13 vasario, 2023