Popietė su GoodPeople: kūrybiškumas ir mentorystė

,

Vieną rudens popietę draugus ir klientus kvietėme praleisti su Good People! Kalbėjome apie kūrybiškumą, mentorystę, apie patirtis, dalinomės įžvalgomis bei idėjomis.

Kūrybiškumas, tai viena iš svarbiausių kompetencijų šiandien ir, prognozuojama, bus viena iš TOP10 kompetencijų ateityje. Dalinomės, kaip įmonės panaudoja darbuotojų ir vadovų kūrybiškumą siekdamos strateginių tikslų.

Mūsų kliento Telia Lietuva atstovės Justina Marmaitė ir Simona Narutavičienė dalinosi, kaip kūrybiškumas apskritai ir komiksų kūrimas konkrečiai padėjo Telia Lietuva vadovams suprasti ir priimti naująsias įmonės lyderystės kompetencijas.

„Mantas Tvarijonavicius ir Sakalas Uždavinys įkvėpė kūrybiškai ir visiškai kitu kampu pažvelgti į naujų Telia lyderystės kompetencijų apgyvendinimą organizacijoje. Kartu ieškojome kaip įtvirtinti, įsiminti ir parodyti lyderystę vadovo kasdieniniame gyvenime, nenuobodžiu, bei įtraukiančiu būdu. Drąsiai galiu pasidžiaugti, jog pavyko su kaupu!

Šis smagus duetas atskleidė komiksų istoriją, žavesį ir galimybę šį žanrą pritaikyti suaugusiųjų kasdienybėje, rimtus dalykus pateikiant kitomis spalvomis. Didelis Ačiū kolegoms, Jums pavyko pajudinti ne tik lyderystės temą, bet ir atskleisti vadovų kūrybiškumą. Kuriant komiksus, savo kūrybines galias atrado ir tie vadovai, kurie nemanė jų apskritai turintys.“ 😊

Justina Marmaitė, Telia Lietuva HR verslo partnerė

Renginyje kalbėjome ir apie mentorystę – tai viena iš veiksmingiausių mokymosi formų, naudinga ne tik ugdytiniams, bet ir mentoriams.

Mūsų kliento Lietuvos respublikos Užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas Gintaras Stonys dalinosi, kaip kartu pavyko užkurti mentorystės sistemą, kaip sekasi ją palaikyti ir kokie tolesnės mentorystės perspektyvos URM.

Didžiuojamės galėję prisidėti prie URM mentorystės programos starto!

Renginys vyko 2022 m. spalio 11 d. „Laisvės namuose” – jaukioje erdvėje, kurią mielai aplankysime dar ne kartą.

Norėtumėte prisijungti prie kito panašaus mūsų renginio? Susisiekite – nekantraujame susitikti.

Skills

Posted on

26 rugsėjo, 2022