+37061862157 info@goodpeople.lt

Popietė su Good People: Klientų patirtys, naujienos, tendencijos

Kviečiame popietę praleisti su Good People! Kalbėsime apie kūrybiškumą, mentorystę, apie jūsų ir mūsų patirtis, dalinsimės įžvalgomis bei idėjomis.

Kūrybiškumas, tai viena iš svarbiausių kompetencijų šiandien ir, prognozuojama, bus viena iš TOP10 kompetencijų ateityje. Dalinsimės, kaip įmonės panaudoja darbuotojų ir vadovų kūrybiškumą siekdamos strateginių tikslų. Taip pat kalbėsime apie mentorystę – tai viena iš veiksmingiausių mokymosi formų, naudinga ne tik ugdytiniams, bet ir mentoriams. Dalinsimės, kaip užkurti mentorystės sistemą ir kaip ją palaikyti.

Renginio metu patirtimi dalinsis ir Good People klientai – Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministerija ir Telia Lietuva. Nekantraujame išgirsti kaip jiems sekasi!

Renginys vyks 2022 m. spalio 11 d. 15 val., Laisvės namuose (Verkių g. 31B, Vilnius, 2 aukštas). Planuojama renginio trukmė 1,5 val.

Kviečiame registruotis į renginį el. paštu: info@goodpeople.lt. Registruojantis parašykite savo vardą, pavardę, įmonės pavadinimą, el. paštą bei telefono numerį. Iki susitikimo!

Skills

Posted on

26 rugsėjo, 2022