Konferencija #HRsavaitėLietuva

,

Rugsėjo 22-23 dienomis vyko didžiausia Lietuvoje konferencija personalo vadovams ir specialistams. Konferencijoje dalyvavo apie 1500 smalsių žmonių, kurie renginio metu turėjo galimybę išgirsti apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias personalo pasaulį, verslią visuomenę ir socialinę gerovę, vidinės įmonės kūltūros formavimą, hibridinio darbo organizavimą, lygybę darbo rinkoje ir begalę kitų aktualių temų.

Good People partnerystė su konferencijos organizatoriais ConfInn šiais metais buvo ypatinga. Mūsų komanda kuravo visą konferencijos sekciją hibridinio darbo tema – nuo kalbėtojų suradimo iki pranešimų moderavimo.

Sekciją „Hibridinis darbo modelis: laikina priemonė ar naujoji realybė?” moderavo mūsų konsultantas dr. Mantas Tvarijonavičius. Viena iš pranešėjų buvo ir mūsų konsultantė Laura Hamidova, ji nagrinėjo temą „Kaip teisingai organizuoti hibridinį darbą?”

Visa Good People komanda tęsėme tradiciją ir kaip ir ankstesniais metais dalyvavome konferencijos parodoje, kur turėjome savo stendą ir kvietėme personalo specialistus susipažinti su mūsų veikla, naujienomis bei pasidalinti mintimis aktualiais klausimais.

Konferencijos – puiki terpė pasidalinti savo patirtimi, pabendrauti, pasisemti įkvėpimo naujoms idėjoms ir darbams!

 

Skills

Posted on

26 rugsėjo, 2022